.::Romania Real-Gaming GF Server::. 93.114.82.229:7777

Ip server: 93.114.82.229:7777
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

INTRARE SITE


 

 [TCC] - Regulament

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 143
Data de înscriere : 30/12/2011

[TCC] - Regulament Empty
MesajSubiect: [TCC] - Regulament   [TCC] - Regulament Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 2:19 am

Acest regulament trebuie tratat ca atare , si mai trebuie sa stiti , ca acest regulament , daca este incalcat , va poate lasa someri !

1. Regula de aur "Respecta si vei fi respectat." , in concluzie , respectati-va intre voi , si respectati-va leaderul .
2. In aceasta factiune DM-ul ( DeathMatch-ul ) este interzis TOTAL , exceptie cand sunteti atacati si ripostati ( ATENTIE : Aveti nevoie de o dovada prin care sa reiasa ca s-a deschis focul asupra voastra sau ca a incercat sa te bata , acest lucru il faceti prin F8 in caz ca playerul face plangere si doar cu DEAGLE va aparati sau cu o bata . )
3. Fiecarui membru TCC ii revine o masina , in concluzie fiecare va avea masina lui , cine va lua masina altui coleg fara sa ii ceara voie , va suporta consecintele . Leaderul va hotari fiecarui ce id de masina ii revine .
4. Daca ati fost prins ca luati masini parcate frumos ( pe bordura sau pe trotuar ) primiti uninvite direct !
5. Cand tractati o masina , faceti ScreenShot , si o adaugati la un portofoliu care la finalul saptamanii ( sambata / duminica ) il postati unde va voi indica eu , pentru a dovedi activitatea voastra din timpul saptamaini .
6. In nici un caz , nu aveti voie sa impingeti masinile parcate frumos , apoi sa le tractati ( Uninvite + warn ) .
7. ATENTIE : Daca nu purtati skinul de baza al acestei factiuni ( id : 50 sau 16 , 260 ) veti fi sanctionati drastic !
8. Atunci cand eu sunt absent , INTODEAUNA veti respecta co-leaderul pe care il vom alege de fata cu toti ( cine incalca regula asta , fwarn )
9. Dupa ce au expirat cele 2 minute ( intervalul de timp dintre tractari ) NU va apucati sa tractati masinile din HQ . ( fwarn )
10. Cand cineva da /service mechanic , dati repede /accept mechanic deoarece mai sunt si alti jucatori care au job de mechanic si practic , va iau banii pe care voi ii meritati .
11. Lucrati minim 15 minute / ora , din timpul total alocat jocului .
Acesta este regulamentul .. dar cand veti face aplicatia la finalul ei va trebui sa scrieti urmatoarea fraza "Am citit acest regulament si sunt apt pentru a fi membru al Tow Car Company" . Cine nu scrie , este respins direct ! CHESTIA ASTA DEPINDE DACA INTRATI SAU NU !

La aplicatii , veti primi si intrebari din RP !

P.S : DACA ATI FOST RESPINSI , APLICATI DOAR DUPA 48 H . ! ! !
Sus In jos
http://realgaming.my-rpg.com
 
[TCC] - Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Regulament]
» [NR] Regulament
» YaKuZa - Regulament
» Medics - Regulament
» Regulament Lider

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Romania Real-Gaming GF Server::. 93.114.82.229:7777 :: Prima categorie :: Factiuni :: Tow Car Company-
Mergi direct la: